У Рівному пенсіонери можуть стати знову студентами

Літні краяни області мають можливість навчатися. Саме для них при територіальному центрі соціального обслуговування Рівного працює "Університет ІІІ віку". На сьогодні там налічується 32 студенти. Навчаються вони на двох факультетах – "Мистецтво" та "Здоров’я".  

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, ідея створення такого закладу прийшла з-за кордону. Зокрема, ця практика поширена у Польщі. Тим часом завдяки "Університету ІІІ віку" одинокі літні краяни, яким цікава інтелектуальна праця, можуть розширювати кругозір, розповів директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Рівного Михайло Іваницький. Це стимулює пенсіонерів до активнішого підходу до життя, переконаний він.

Тим часом під час занять на факультеті "Здоров’я" підопічним терцентру розповідають про те, як завдяки фізичним вправам, відповідному харчуванню можна продовжити вік і добре почуватися. Лекторами є переважно лікарі. Вони акцентують на серцево-судинній системі та опорно-руховому апараті.

 А на факультеті "Мистецтво" роблять наголос на співі, театральному мистецтві. Річ у тім що в терцентрі є хор "Надвечір’я". Тож його учасникам цікаві лекції про авторів творів, які вони виконують.

Людям, якими опікується терцентр, важлива і медична, і соціальна допомога, і цікаве дозвілля, переконаний Михайло Іваницький.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.