Гурт "Pur:Pur" здивував Рівне українським Інді-поп

Виступ гурту "Pur:Pur" у рівненському ресторані "Le Chalet" викликав ажіотаж серед молоді, яка прийшла оцінити пісні з нового альбому харків'ян "Nevertheless".

 

 

Зал ресторану був повністю заповнений шанувальниками гурту. Усі столики та місця були зайняті, що свідчить про популярність творчості "Pur:Pur" у Рівному.

Коли на сцену вийшли музиканти, зала вибухнула аплодисментами та спалахами фотоапаратів.  На такій позитивній ноті, концерт "Pur:Pur"-у і стартував.

Впродовж виступу гурт спочатку занурював публіку в мелодійний, магічний спокійний та більш звичний для музикантів лаунж, а потім різко — в електронні та рокові мотиви. Зала зарядилась драйвом і в унісон із вокалісткою підспівувала такі здавалося б рідні куплети. Навряд "Pur:Pur"  прагнув бути схожими на рокерів, але характер виступу наштовхував саме на таке порівняння.

На прес-конференції, яка відбулась кількома годинами раніше перед концертом, учасники гурту заявили, що змінили стиль виконання пісень. Під час виступу це дійсно стало помітно. Наприклад, "Снеговик" - такий самий милий та тихий.  Але "В темноте" мала більш різке звучання.

Змінилась навіть сама вокалістка Ната Сміріна. До звичного образу милої дівчини додались ролі спокусниці та відьми. У перервах між піснями харків’янка спілкувалась з аудиторією. Багато хто цінує колектив саме за цю комунікабельність.

Глядачі розігріті шаленою енергетикою виконавців, змусили останніх повернутись "на біс" та виконати ще кілька пісень.

Концерт відвідав і рівненський маркетолог Павло Алексєвич із дружиною дизайнеркою Наталією Свентах. 

Довідка:

Pur:Pur  — український Інді-поп гурт з міста Харків. Швидко став популярним завдяки легкому, приємному, мелодійному звучанню, а також активному поширенню своїх записів мережею інтернет через різноманітні соціальні мережі. Починався як акустичне тріо з філософією «мінімум засобів — максимум різноманітного звучання», та вже другий альбом відійшов від цієї філософії, ставши полем для експериментів. Гурт брав участь у фестивалях «ВДОХ», «Мамакабо», «Джаз-Коктебель», «Гоголь-фест», «Усадьба-джаз».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.