На Рівненщину привезли ікони на склі

Виставка творчих робіт трьох мисткинь із Луцька стала ще однією цікавою подією у рамках святкування Дня університету.

Галина Черниш представила ікони на склі та декоративний розпис. Особливо вражає розмаїття сюжетів: святий великомученик Георгій Побідоносець, святий пророк Ілля, святий Миколай, свята Параскева, Покрова Пресвятої Богородиці, Матір Божа з немовлям, Ісус Христос, розп’яття Спасителя тощо.

Тетяна Мялковська приїхала в Острозьку академію із проектом "Фігури" — розписні дошки, що відображають рефлексії художниці на релігійну тематику. До речі, її твори експонувалися на 12 всеукраїнських і 8 міжнародних виставках.

Пані Тетяна працює в царині декоративно-ужиткового мистецтва та станкового малярства. Улюблені техніки — розписи на тканині та дереві.

У творчому доробку ще однієї художниці Катерини Ганейчук переважають роботи з філософським підтекстом, виконані в техніці іконопису.

Усі гості та студенти мали нагоду поспілкуватися із майстринями, які радо відповіли на всі запитання і навіть пригостили гостей виставки солодким пирогом.

Роботи Тетяни Мялковської і Ганни Черниш вже можна було побачити в галереї Острозької академії кілька років тому, а от із творчим доробком Катерини Ганейчук студенти ознайомилися вперше.

Анастасія Хеленюк, директор Музею історії Острозької академії зазначила, що художниці і надалі планують співпрацювати з університетом, відтак наступні виставки робіт мисткинь відкриються в грудні, а ця експозиція працюватиме упродовж трьох тижнів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.