У рівненських закладах оздоровлення діти пили іржаву воду

Цього року фахівцями Держсанепідслужби Рівненської області було проведено 696 заходів державного нагляду за закладами оздоровлення і відпочинку для дітей. Порушення вимог санітарного законодавства встановлено у 41 випадку, що складало 5,9%.

При здійсненні державного санітарно-епідеміологічного нагляду у закладах оздоровлення і відпочинку проводився моніторинг якості та безпечності зразків харчових продуктів.

На санітарно-хімічні показники досліджено 338 зразків питної води, з яких вимогам нормативних значень не відповідали 35 або 10,4% (невідповідність реєструвалась через високий вміст заліза, кольоровість).

На мікробіологічні показники досліджено 377 зразків питної води, не відповідали гігієнічному нормативу 27, що складає 7,2 %, - повідомив головний спеціаліст санітарно-гігієнічного відділу ГУ ДСЕС у Рівненській області Олена Аранчій.

У дитячих та підліткових закладах, де було встановлено невідповідність зразків питної води за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками, проводились заходи з профілактичної дезінфекції мереж водопостачання, рекомендовано встановлення фільтрів для знезалізнення води. При повторному дослідженні зразків, питна вода відповідала вимогам нормативних значень.

За порушення ст. ст 17, 20, 22 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” №4004-ХІІ від 24.02.1994 року, до керівників позаміських стаціонарних закладів оздоровлення і відпочинку застосованіо 21 адмінзахід, відсторонені від роботи 32 особи за несвоєчасне проходження профілактичних медичних оглядів, керівникам закладів оздоровлення та відпочинку надіслано 69 приписів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.