Кіпрська компанія годує рівненських дітей поганим маслом

Інспекція із захисту прав споживачів в Рівненській області днями перевірила якісь продукції, яку продають дітям у школах та дитячих садочках Рівного. І якщо страви власного виробництва (сніданки, обіди) в інспекції зауважень не викликали, то масло солодковершкове селянське виробництва ПрАТ «Галичина» за результатами перевірки назвати маслом важко.

- За результатами лабораторних досліджень, відібрані зразки у двох дитячих садочках Рівного за фізико-хімічними показниками не відповідають вимогам нормативних документів, - розповіла сайту «ВСЕ» головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів Тетяна Грищенко. - У їхньому маслі виявили немолочні жири, що є неприпустимо. Це свідчить про те, що дана продукція не є маслом, а його замінником.

Всього інспекція вже перевірила 4 дитсадки та 4 школи. Садочкам, де було виявлено сумнівну продукцію видано припис про припинення її реалізації. У четвертому кварталі цього року інспекція із захисту прав споживачів продовжуватиме перевіряти навчальні заклади на предмет якості їхньої продукції.

Нагадаємо, виробник масло-молочної продукції ПрАТ «Галичина», який знаходиться у м.Радехів, що на Львівщині, належить Кіпріотській компанії з обмеженою відповідальністю "БРОСМОНТ ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД", якій належать 100% акцій української молочної компанії.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.