Над головами Президента та очільника Рівненскої області засяяли німби. ФОТО

Останнім часом, особливо у Рівному стало модно дарувати вироби із бурштину. Фотографії та картини можна часто побачити у кабінетах знатних людей. Вони бувають різними, проте зображення, які побачили ми цього разу, вразили своєю оригінальністю.

У приймальні управління містобудування та архітектури департаменту з питань будівництва та архітектури РОДА на стіні висять картини із бурштину, на яких зображені Президент України Віктор Янукович та голова Рівененської обласної адміністрації Василь Берташ. І все би нічого, якби не німби над їхніми головами, такі як на іконах, викладені із крупнішого каміння. А що? Святі люди.

До слова, вартість виготовлення такої картини у приватних фірмах, тобто не офіційно, сягає близько п’яти тисяч гривен. Якщо таку картину виготовляти офіційно, то вартість її буде набагато вищою.

Ключові слова: 

Коментарі

Смішно

Якщо переглянути всі портрети, які викладаються бурштином, то ви побачите, що "німби" є у всіх, така техніка виготовлення портретів (на одежу та на лице каміння не кладеться - не гарно). Так, що портрети з "німбами" є не тільки у представників влади, а й у опозиціонерів і шукати тут якусь інформаційну бомбу марна справа. А люди про яких йдеться у статті звісно ж не святі, а те чи вони роблять (а з тим, що дійсно роблять, а не сидять без діла важко сперичатись) потрібну справу - покаже час.

во имя отцов казнокрадов Василия и Виктора,да спошли им на головы кувалдовое благословение и рукопереломание тому творцу кто сотворил такую мерзость!!! (по правді то гарно але Богохульно!!!)

киньте полное фото пожалуйста очень надо

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.