На Рівненщині смертельно хворим покажуть виставу

У вівторок, 8 жовтня м. Дубно відбуватимуться заходи з нагоди Всесвітнього Дня паліативної допомоги та хоспісів. 

14.00 – Презентація фотовиставки «Життя без болю»
14.30 – Презентація відео ролика «Подаруй мрію»
15.00 – Благодійний ярмарок-розпродаж солодкої випічки
15.20 – Прес-брифінг за участі організаторів, учасників заходу та чиновників міста (Венгрин Н.О. – директор Дубенського медичного коледжу та директор Дубенськогохоспісу, Кружайло М.В. – головний лікар Дубенськогохоспісу, Котенко Г.Г. – голова Рівненського осередку паліативної та хоспісної допомоги, Лазаревич Ю.М. – голова правління РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД)
16.00 – Благодійна театральна вистава «Чорне сонце» (ДубенськийБудинок дітей та молоді, майдан Незалежності)

Організатори заходів: 

Дубенський медичний коледж, Рівненське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (ЛЖВ), Християнська театральна студія «Сонях». Заходи відбуваються за сприяння міжнародного фонду «Відродження». Про це сайту "ВСЕ" повідомили у всеукраїнськійї мережі "ЛЖВ".

Довідка:

Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями та допомогти членам їх родин шляхом запобігання та полегшення страждань невиліковно хворої людини (ВООЗ)

Хоспіс – установа (заклад) охорони здоров'я, що призначена для надання медичної, соціальної та психологічної допомоги особам з невиліковними хворобами, як правило – в останні місяці життя.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.