У Рівному навчатимуть журналістів

12-13 жовтня в Рівному відбудеться Третя Школа журналістики «МОЛОДЬ - ДІЄ», де участь можуть прийняти всі, хто цікавиться журналістикою та бажає все більше дізнатись про позитивні та негативні сторони цієї надзвичайно цікавої професії.

Навчання буде проходити у формі тренінгів, де учасники зможуть отримати базові знання з журналістики, навчаться створювати журналістський матеріал та правильно використовувати інформацію, дізнаються про особливості функціонування різних видів ЗМІ, знайдуть нових друзів, знайомства і просто поринуть у дружелюбну, позитивну, неймовірну атмосферу креативу.

Школа журналістики у Рівному проводиться  вже не вперше. У грудні 2012 та в березні 2013 років успішно вже був реалізований даний проект командою активістів МГО «МОЛОДЬ-ДІЄ», про що свідчать схвальні відгуди у соціальних мережах. На попередніх школах в якості тренерів були запрошені відомі журналісти міста Рівного: Сергій Штурхецький, Михайло Чубай, Юліана ТЕТ, Олексій Кривошеєв, Отар Довженко. На  Другу Школу журналістики завітав  і поділився  секретами своєї майстерності відомий журналіст України Мустафа Найєм.

Випускники Школи журналістики зможуть пройти стажування на найвідоміших порталах Рівного

Зараз триває набір учасників на Третю Школу журналістики. Всі  бажаючі повинні заповнити анкету на сайті щоб стати учасниками Школи журналістики. Набір проводиться на конкурсній основі до 6 жовтня 2013 року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.