Рівняни повстали проти Моісеєва

"РІВНЕ ПРОТИ моісеєва" - такий лозунг звучатиме сьогодні о 17:00 на театральній площі Рівного. Протест спричинений обуренням рівнян сексуальною орієнтацією співака.

Нагадаємо, Борис Моісеєв виступатиме о 19:00 в залі Рівненського драмтеатру із своїм супер-шоу "Лучший из мужчин".

У соціальній мережі "Вконтакті" майже місяць тому створили групу із назвою "РІВНЕ ПРОТИ моісеєва":

Спочатку група не була популярною серед користувачів, але буквально через деякий час однодумці об'єдналися і навіть почали організовувати конкурси, хто придумає найкреативніші гасла для банерів чи взагалі сам сценарій зустрічі із російським співаком.

Але вже вчора ввечері, у групі соцмережі, з'явилося повідомлення про пікет, який відбудеться за дві години до концерту Бориса Моісеєва. Текст повідомлення наступний:

Браття і сестри!В понеділок о 17:00 закликаємо всіх прийти на Театральну площу м.Рівне і своїми діями унеможливити проведення концерту. З собою мати:

-маски
-смолоскипи
-гучномовці
-паяльні лампи
-яйця
-помідори

Треба:
-знімати на відео всіх глядачів і розміщувати їх фото на сторінках типу "Типове Рівне". Особливо відомих персон, начальство і т.п.
-закидати яйцями і помідорами глядачів та бригаду моісеєва. Гнилі помідори якраз в цейчас на базарі можна набрати в необмеженій кількості.

ЗМІ:
Закликаємо журналістів і всіх небайдужих висвітлювати акцію протечсту в ЗМІ та в інетрнеті.

Міліція!
Згадайте, що ви не підораси!
Закликаємо представників міліції бути толерантними до людей нормальної орієнтації та до українців.
Стукачі, пошукайте де докласти зусиль в інших місцях.

Репйо!

Отож, хто відвідає пікет, як зреагують на це правоохоронні органи і чи закидають російську зірку помідорами - читайте вже ввечері на сайті чесних новин "ВСЕ".

Ключові слова: 

Коментарі

Н-да... Идиотов везде хватает... С себя начать не пробовали?

геть подуріли )))))) нема чим занятись ....... цікаво, якби в рівне приїхав елтон джон, вони б теж кричали ... геть піродаса! ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.