Рівненські тайські боксери здобули золото у Львові

5-6 жовтня у Львові проходив обласний чемпіонат з кікбоксингу WPKA серед юніорів та дорослих. На змагання заявилось 80 спортсменів з чотирьох областей, які представляли 12 клубів. Рівненська обласна федерація тайського боксу (муай-тай) на змаганнях традиційно було представлена спортсменами бійцівського клубу "Праджат".

У місті Львів, який є своєрідною Меккою Західної України з тайського боксу та кікбоксингу, місто Рівне та область представляли четверо спортсменів, підготовлених тренером та головою федерації Олексієм Твердохлібом. Честь Рівненщини на змаганнях у найжорсткішому розділі змагань, у розділі К-1, відстоювали: Михайло Бєлов, Дмитро Якимчук, Андрій Книш та Дмитро Цибульський.

Як результат, ІІІ місце у чемпіонаті Львівської області з кікбоксингу WPKA серед юніорів та дорослих у ваговій категорії до 75 кг. здобув Михайло Бєлов, І місце у ваговій категорії до 75 кг. - Дмитро Якимчук, І місце у ваговій категорії до 85 кг. - Андрій Книш, І місце у ваговій категорії до 70 кг. – Дмитро Цибульський.

Нагадаємо, що розділ К-1 вважається найжорсткішим на змаганнях через те, що  спортсменам дозволяється бити руками, ногами, та коліньми.

Зліва направо Дмитро Якимчук, Андрій Книш, Олексій Твердохліб, Дмитро Цибульський, Михайло Бєлов

Голова Рівненської обласної федерації тайського боксу (муай-тай) та тренер бійцівського клубу "Праджат", Олексій Твердохліб, який готував на змагання спортсменів, зокрема, зазначив:

-Загалом задоволений виступом спортсменів. Ми показали на змаганнях високі результати – чотири спортсмени і усі в нагородах, з них три медалі найвищої проби і одна бронза. Вважаю, що зі ста відсотків ми виступили на 95%. Окрім того, хочу наголосити, що  два наші спортсмени провели по два поєдинки, а ще двоє по одному. Зокрема, на фінал не зміг вийти через травму спортсмен до Діми Якимчука, а до Дмитра Цибульського спортсмен, приїхавши на змагання, просто не вийшов в ринг, напевно побачив попередні результативні бої Дмитра на рингу. Такі хороші результати на змаганнях дозволяють нам планувати участь у подальших змаганнях, - розповів Олексій Твердохліб.

Читайте також: "Рівненські тайські боксери -переможці Кубку світу"

За словами тренера Олексія Твердохліба, наступною буде поїздка до Омська в Російську Федерацію, де проведуть бої з росіянами та білорусами, а також бій за титульний пояс чемпіона Євразії в розділі муай-тай. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.