Рівненські бійці шукають спонсорів

Рівненська облаcна федерація тайського боксу та бійцівський клуб "Праджат" оголошують конкурс на генерального спонсора, благодійника та меценатів клубу.

Адже для поїздок на змагання потрібні фінансові партнери. Учасники клубу звертаються до усіх бажаючих підтримувати спортсменів та здоровий спосіб життя молоді.

Генеральний спонсор – це головний і основний партнер федерації та клубу. Автоматично стає першим віце-президентом федерації та отримує ексклюзивні права на рекламу пов’язану з діяльністю та досягненнями федерації та клубу.

Читайте також: "Рівненські тайські боксери здобули золото у Львові".

Благодійник клубу – це партнер федерації та клубу, який допомагатиме клубу матеріальними та нематеріальними ресурсами в облаштуванні тренувальних баз, підготовці спортсменів, покриття видатків пов’язаних з участю спортсменів у змаганнях.

Меценати федерації та клубу – усі ті небайдужі громадяни, які не словом, а ділом допомагають в силу своїх можливостей федерації та клубу.

З генеральним спонсором та благодійником федерації та клубу підписуються відповідні угоди – про впорядкування ділових стосунків з чітко зазначеними зобов’язаннями та правами сторін.

Заявки приймаються до 1 листопада 2013 року за електронною адресою: myzova@list.ru, за телефоном +38 (067) 394 66 71

Довідка:

Засновником ГО “Рівненська обласна федерація тайського боксу (муай-тай)” є Твердохліб Олексій Васильович. Він, за сумісництвом, являється головним і єдиним тренером БК “Праджат”. Олексій майстер спорту по тайському боксу. Перемагав у багатьох змаганнях, є чемпіоном України та неодноразовим чемпіоном кубків України у розділах К1, муай-тай.

Офіційним днем народженням федерації і клубу зокрема прийнято вважати дату їх реєстрації у відповідних реєструючих органах -  12 грудня 2012 року, хоча насправді займатися хлопці почали на півроку раніше.

За такий короткий термін існування вихованці клубу вже здобули багато перемог, золотих та срібних медалей у обласних, національних, та навіть міжнародних змаганнях по версіям К1 та муай-тай.  Звичайно, на досягнутому ні тренер, ні чемпіони клубу зупинятися не збираються. В планах поїздки спочатку до сусідніх країн (Росія, Білорусь) і поєдинки з найсильнішими тайськими і кік-боксерами, а потім і Європа.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.