У Рівному міліція пропонує співпрацю

Співпраця органів внутрішніх справ та людей є однією зі складових частин підвищення ефективності охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян. Тому міліціонери закликають небайдужих людей брати активну участь у забезпеченні правопорядку у своєму місті чи селі як громадські помічники дільничних інспекторів міліції чи як члени громадських формувань - повідомляє прес-служба СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Керівництво УМВС України в Рівненській області ініціювало спільну нараду правоохоронців з очільниками громадських формувань по охороні громадського порядку і державного кордону та громадських помічників дільничних інспекторів міліції.

Під час наради здобутими навиками з колегами поділилися найдосвідченіші дружинники. Спільно з працівниками міліції, громадське формування, яке нараховує 31 особу, патрулює вулиці Рівного, веде роз’яснювальну роботу серед мешканців обласного центру, про необхідність дотримання порядку, бере участь у боротьбі з дитячою бездоглядністю та правопорушень серед неповнолітніх.

Особливу допомогу громадськості відчувають правоохоронці під час проведення масових заходів. Чимало колишніх учасників цього формування уже стали співробітниками міліції.

Найактивніших членів громадських формувань та громадських помічників дільничних інспекторів міліції правоохоронці нагородили годинниками від начальника УМВС України в Рівненській області генерал-майора міліції Василя Лазутка.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.