Тепло в Україні підключили на 91 відсоток

Незважаючи на те, що опалювальний сезон почався на два тижні раніше від запланованого, підключення національної системи теплокомуненерго йде згідно з графіком. По Україні 22 489 котелень (91%) вже розпочали подачу тепла. Наразі, у 19 регіонах всі об’єкти соціальної сфери підключено до опалення. Про це повідомив Урядовий портал, з посиланням на віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула.

За завданням Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула в Мінрегіоні створено оперативно-диспечерський штаб, який працює цілодобово та координує роботу регіонів щодо підготовки та початку опалювального сезону.

За інформацією штабу станом на 7 жовтня по Україні вже подано тепло у 37 868 закладів соціальної сфери. А саме у 13 418 дитячих садочків, 18 тис. 604 школи та 5 846 лікарні. До опалювального періоду підключено 22 498 котелень (91% від запланованої кількості).

У 19 регіонах (Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській,  Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській областях, в АР Крим та місті Севастополь) закінчено підключення об’єктів соціальної сфери до опалення.

Наразі, по Україні до опалення вже підключено 134 258 житлових будинків (77%) в усіх 27 регіонах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.