У Рівному без тепла залишилось сім будинків

На Рівненщині опалювальний сезон розпочався з 1 жовтня. Спочатку упродовж двох днів централізоване теплопостачання пустили до закладів соціальної сфери, а паралельно гарячі батареї почали отримувати і мешканці багатоповерхівок. Про це на брифінгу повідомив начальник управління ЖКГ Рівного В’ячеслав Бережнюк.

- Із 1400 багатоповерхових будинків Рівного тепла нині не мають лише сім, - зазначив пан-начальник. – З комунальними будинками проблем немає, на відміну від тих, що входять до ОСББ, ЖБК і деяких відомчих установ. Приміром, тепла досі немає в корпусах і гуртожитках НУВГП через неготовність теплоносія до отримання тепла, або ж у будинку-гуртожитку на вулиці княгині Ольги, 4 та ін.

За словами Бережнюка, у зв’язку з передчасним початком опалювального сезону рівняни платитимуть за тепло з моменту подачі теплоносія в будинок, а не з 1 жовтня, чого боялися деякі споживачі. Також головний комунальник міста повідомив, що цьогоріч тарифи не переглядалися, тож «Рівнетеплоенерго» надсилатиме рахунки за тепло за старими нормами.

- На підготовку до опалювального сезону у м.Рівне було витрачено більш як 15 мільйонів гривень. Наразі Рівненщина займає третє місце по підключенню до опалення по Україні. Швидше за наших краян тепло отримали лише мешканці Закарпаття і Миколаївщини, - резюмував В'ячеслав Бережнюк

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.