У Рівному квестом відзначили Всесвітній день ходьби

Рівненщина вперше долучилася до всесвітнього дня ходьби. Він відбувся у форматі квесту вулицями Рівного. Охочих крокувати містом і виконувати завдання назбиралося майже три сотні. Найстаршим серед них виявився 76-ти річний учасник, а наймолодшим – шестирічний. Натомість найактивнішими були студенти РДГУ та МЕГУ.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, усім, хто долучився до дня ходьби по-рівненськи, потрібно було зорієнтуватися по карті, знайти потрібні фітнес-центри та тренажерні зали і отримати спеціальні відмітки. Потому ж влаштували розіграш лотереї. Серед призів були сертифікати на безкоштовне відвідування тренажерних залів і фітнес-центрів, спортивний інвентар та інші речі, потрібні для занять фізичною культурою.

Організатори дійства, а це комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, відділення НОК України в Рівненській області, планують зробити його традиційним.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.