У рівненських клубах тепер буде тепло

Відтепер від центрального газопостачання не залежатимуть сільські клуби Хорова, Сіянців та Почапків Острозького району, а також Стовпця Дубенського району, доповіли  заступникові голови облдержадміністрації Олексію Губанову. Цьогоріч у цих закладах культури встановили автономні опалювальні котли, котрі обігріватимуть приміщення завдяки місцевій сировині – торфу, щепі та тирсі - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. Крім того, тверде паливо використовуватимуть і в клубі села Селець Дубровицького району.

Загалом на Рівненщині власні міні-котельні має 81 заклад культури, з них 40 уже  працюють на твердому паливі. Тож місцевою сировиною нині отоплюють майже кожен другий клуб. Тим часом в області й надалі працюватимуть над їх переводом на альтернативу, адже це дозволяє виконати президентське завдання щодо зменшення споживання імпортного газу, підсумував Олексій Губанов.

Зокрема, нині модернізують опалювальну систему в селі Локниця Зарічненського району. Так, у місцевому клубі встановлять новий твердопаливний котел та енергозберігаючі радіатори, що дозволить регулювати температуру в кожному окремому приміщенні. Водночас додатковий твердопаливний котел планують встановити і у Демидівському районному будинку культури.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.