З перемоги Володимира Кличка зробили відеокліп. ВІДЕО

У соціальних мережах з'явився відеокліп змонтований з фрагментів боксерського поєдинку між українцем Володимиром Кличком та росіянином Олександром Повєткіним. Кадри пою покладені на музику пісні під яку  виходив російський боксер в ринг.

Як прокоментував відео один з користувачів соцмережі: "Пісня-гімн під який виходив на ринг Повєткін. Але з цим відео більше скидається, як переможний фон Кличка, руського воїна який "навєшав" бійцю татаро-слов'янської наружності. Чи навіть правильнуше сказати - угро-фінської зовнішності".

Справа в тому, що російський народ в історичному розвитку утворився у значній мірі шляхом ослов'янення угро-фінських племен: мурома, меря, весь, мещера, мокша, перм, нарова та інших.

Нагадаємо, що Володимир Кличко переміг Олександра Повєткіна в поєдинку за чемпіонський пояс, який відбувся 5 жовтня у Москві.

Коментарі

Кличко зробив те, що мав зробити: ПЕРЕМІГ. Решта, це вже "лірика". У нас так виходить, що над іміджем країни працюють спортсмени, а політики зазвичай його псують.

Можливо з коментаторів хтось міг би краще? Кличко зробив все, що має робити дійсно Чемпіон у цій вазi

Обов*язково це на сайт викладати? Новина бльо, кліп. Желтяк такий

грязний бій вийшов не тому, що Клічко грязно бився, а тому що повєткін не давав нормально боксувати .... вічно ліз в клінч, і під руки, обнімашки весь бій, він видохся вже в 5 раунді, і після цього просто клінчував, без спроб хоч трохи стукнути ..... всі говорять про те що Клічко погано бився .... а повєткін блін показав СУПЕР БОКС )))))) бокс це як секс, якщо хтось один халтурить, то і акт такий собі вийде )))))

...да три нокдауна это ерунда какая та...

Кличко перед боєм був спокійний як удав, а в Повєткіна істерика в очах... Та й сам бій Володя провів спокійно, на відміну від Повєткіна, який скакав навколо як гопнік

А крику то было, крику; "Кличко порвет, в порох сотрет"- пи*деть- не мешки ворочать.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.