Рівненську область нагріли найбільше

Опалювальний сезон не розпочався у третині житлових будинків по країні: найгірші результати роботи комунальників – у Запорізькій, Чернігівській, Житомирській та Київській областях. У вказаних областях тепло подали менше, ніж у чверть будинків.

100% дитячих садків опалюються у Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій областях, - розповідає Інформаційний простір Тернопілля посилаючись на "Українську правду".

Разом з тим повністю опалювальний сезон розпочато у школах Дніпропетровської, Миколаївської, Житомирської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Рівненської областей.

"100% лікарень опалюється у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській,Тернопільській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях", – заявили в Мінрегіонбуді.

Лідером підключення до централізованого опалення закладів соціальної сфери та житлового фонду є Рівненська область, пише "Українська правда".

Коментарі

Аргументів проти влади немає. Дітям тепло і це найголовніше.

Обласна влада керує областю так як слід!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.