Першогуба не хоче керувати "Батьківщиною" в Рівнераді

Депутат фракції "Батьківщина" в Рівнераді не в захваті від пропозиції стати керівником фракції. На цю посаду вчора його рекомендувало обласне бюро партії. Сьогодні депутат опублікував заяву з цього приводу в Facebook: 

"Щодо рішень бюро Рівненської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” від 7 жовтня рахую за потрібне сказати наступне : 
Бюро обласної організації має повноваження рекомендувати обрання та звільнення голови фракції в Рівнераді. Тому рішення прийняті на бюро 7 жовтня мають пройти декілька етапів затверджень і погоджень згідно Статуту партії.
Рекомендація мене, яка озвучена на обласному бюро, на голову фракції зі мною не погоджувалася і стала цілковитою несподіванкою. Я, особисто, не маю фізичної можливості займатися цією складною і відповідальною роботою, так як зайнятий на основній роботі і часто перебуваю у відрядженнях.
В майбутньому фракція обов’язково розгляне кадрові питання і визначиться із кандидатурою голови фракції, яку подасть на затвердження бюро міської партійної організації ВО “Батьківщина”.

Нагадуємо, що у рівненській "Батьківщині" продовжуються ротації. Новопризначений виконуючий обов'язки голови обласної організації Микола Кучерук повідомив, що зміни будуть і у міській опозиції Рівного. Міську організацію очолить заммера Галина Кульчинська, а фракцію в міськраді – Віталій Першогуба. Марію Конощук та Юрія Запорожця обласне бюро партії вирішило відсторонити.

Віталій Першогуба вже керував вракцією БЮТ у Рівнераді у 2006-2010 роках. 

Коментарі

Як Кучерук погонить якщо він сам в Костополі вкрав в костопільському парку земельку а дотого він ще і двоєжонець.

Першогуба не дурень! Що там очолювати! Красти вже не вдасться, так як раніше. А вести партійну роботу - не для того депутатами ставали!)) Це ж треба свою опозиційність якось доводити)) Потім, знову ж таки, погризуться перед виборами, бо кожна група за інтересами в Батьківщині спить і бачить СВОГО мера і секретаря .І ці качелі нескінченні доти, доки громадяни не зрозуміють, що така кількість депутатів, які займаються тільки інтригами і злодійством, в органах місцевого самоврядування їм зовсім не потрібна. І не потрібен голова, який стає очільником міста в результаті маніпуляцій впливових осіб і партійних домовленостей, а потрібен топ-менеджер і команда, яка здатна керувати європейським містом. Всі оці фракції- це групи випадкових, некомпетентних і залежних людей. Тому керувати справді нема чим - правий Першогуба

Гнати чи не гнати - повинен вирішувати народ. Багато на себе беруть. Ті, хто пообіцяв народу зміни, а самі використали голоси для задоволення особистих потреб та амбіцій, повинні відповідати перед народом. На сьогодняшній день влада працює і це добре. Зробив - молодець, не зробив - ганьба!

Коментар явного збоенця або Тильмана,Бюро прийняло рішення ,Кучерук довів його суть журналыстам, Член партії виконує рішення,його право звернутись з проханням,думаю з часом все стане на своє місце,але Запорожці точно будуть поза Батьківщиною, цю мусорську гниль давно пора гнати,ці тушканчики попримазувались до опозиції,рішала,Кучерук молодець жени їх

Журналісти як Вас розвів Кучерук? Ніхто ніколи невірте гнилим опозиціонерам. А Кучеруку тимбільше, йому напевно і його дві жінки невірять.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.