На Рівненщині на підприємстві збудували побутовий комплекс за два мільйони

У Млинівському районі відкрили побутовий комплекс із виробничими майстернями.  Він запрацював у селі Новоукраїнка на одному з найбільших сільськогосподарських підприємств краю "Агро-Експрес-Сервіс". У відкритті комплексу взяв участь голова облдержадміністрації Василь Берташ та його перший заступник Анатолій Юхименко. На підприємстві він став третім, розповів генеральний директор ПП "Агро-Експрес-Сервіс" Сергій Костючко.

На території колишнього колгоспу побудували адмінбудівлю, нові майстерні з сучасним обладнанням, заправку та гаражі. Для робітників облаштували комфортні роздягальні, душові, кімнати для відпочинку та навіть спортзал. Окрім того, тут діє їдальня та готель для працівників. На все витратили понад два мільйони гривень. Загалом на підприємстві цілорічно працює понад 700 спеціалістів. Тому подібні комплекси планують відкрити на усіх його дільницях.

До того ж на підприємстві закінчують оновлювати техніку. Лише з початку року на придбання сучасних сільськогосподарських машин іноземного виробництва витратили сім мільйонів гривень. Вже до наступного сезону весняно-польових робіт тут планують усю застарілу техніку замінити новою.

Відтак, на підприємстві працюватиме 60 імпортних тракторів із найсучаснішими агрегатами до них, зазначив Сергій Костючко. Водночас вже нині Василю Берташу продемонстрували, як збирають та відвантажують цьогорічний врожай машини, придбані за кордоном. Завдяки сучасній техніці процес проходить швидко та якісно, пояснив керівник "Агро-Експрес-Сервісу". Для прикладу, бурячні комбайни без втрат викопують солодкі корені та відразу ж підживлюють землю відходами.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, підприємство обробляє 30,5 тисячі гектарів землі у Рівненській, Волинській та Тернопільській областях. Тому очільник області подякував керівництву "Агро-Експрес-Сервісу" за вчасний розрахунок з людьми за орендовані паї. А це відчутна підтримка селянам, підсумував Василь Берташ, адже люди отримують 2400 гривень, або ж 1200 кілограмів зерна за один пай. Водночас на агропідприємстві діє й соціальна програма. У її рамках цьогріч лікувальні заклади у селах, де працює "Агро-Експрес-Сервіс", отримали 28 тисяч гривень, садочки та школи — 22 тисячі, сільські ради — 44 тисячі. Ще 143 тисячі гривень виділили на інші благодійні проекти.

Коментарі

Відкриття комплексу, який надає робочі місця, приносить гроші до держбюджету - це крок вперед для області та держави.

Головне що це робочі місця для людей та підтримка селянам, на чому і акцентує увагу Берташ

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.