Рівняни без лічильників тепла переплатять за опалення

Через переведення котелень на місцеві види палива, плата за опалення на Рівненщині стане дешевшою у півтора-два рази. А якщо опалення в оселю надходить не регулярно, то є можливість  заплатити за послуги теплопостачання менше, - про це розповіли під час прес-конференції у Рівненській ОДА присвяченій початку опалювального сезону.

Цьогоріч, через раптове похолодання, опалювальний сезон на Рівненщині розпочався на два тижні раніше запланованого. 

- На сьогоднішній день, ми запустили практично усі котельні, - говорить заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Володимир Новак. - Вже 67 котелень Рівненщини готові до роботи на місцевому виді палива: торф, дерево, щіпа тощо. Це економніше у півтора-два рази. Завдяки цьому, до кінця року ми плануємо зекономити більше двох з половиною мільйонів гривень.

Тим часом, багатьох рівнян цікавить питання щодо плати за опалення. Цілком логічно, що ціна мала б бути значно меншою з огляду на нинішню плюсову температуру повітря, адже і газу використовується менше і температура у батареях не висока.

- Вони будуть оплачувати згідно теплових лічильників, а ті мешканці, які не встановили теплові лічильники будуть оплачувати згідно затвердженої методики. Якщо теплоносій не подавався більше 12 годин, буде проводитися перерахунок відносно температури зовнішнього повітря, - розповів директор ТОВ "Рівнетеплоенерго" Степан Коропецький.

Тобто, фактично це значить, що попри ледь теплі батареї доведеться сплачувати повну вартість за тепло. Громадяни самі повинні звернутися до працівників обслуговуючої їх котельні і повідомити про припинення теплопостачання, після цього проведуть перевірку та перерахунок.

Коментарі

вони сволочі кажуть якщо є 18 градусів, то ніякого перерахунку не буде. Дуже нагрієшся коли в хаті рівно 18(((((((((

Читал статью и оборжался! Такое впечатление, что автор никогда не общался с работниками котелен и энергопоставщиками! Кому верить!?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.