Мер Рівного вже не може призначати собі премію

Міський голова Рівного Володимир Хомко вже не може голосувати за власне преміювання. Такі зміни відбулись в законодавстві про місцеве самоврядування.

- Мушу перед розглядом питання про преміювання керівництва Рівненської міської ради зауважити, що не можу голосувати в даному питання адже вони містить конфлікт інтересів. Тому за ту частину рішення що стосується преміювання мера Рівного голосувати не буду. Якщо я не оголошу цього чи проголосую – то це буде кримінал. Одного з мерів днями на цьому підловили, - зауважив на засіданні міськвиконкому Володимир Хомко.

Однак премію за вересень мер все ж отримає, адже за це рішення проголосували інші члени виконкому, за виключенням опозиціонерів. Тим часам з переліку преміювання виключили заступника мера Галину Кульчинську, яку майже вересень відпочивала у відпустці. Крім того чиновники неофіційно привітали Галину Григорівну з ймовірним призначення виконуючою обов’язки голови міського осередку ВО «Батьківщина».  

Коментарі

Взяли Бабло за роздані ділянки, виконком самі собі призначають премії,це вже не хами,а супер хами,за дерибан землі вас треба штрафувати,Хамко .чому рішення по земельним питанням не заветував,в тебе є повноваження.Ніхто з депутатів вивляється не голосував,а на табло 30,де прокуратура

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.