На Рівненщині учениця гімназії стала податковим інспектором на один день

В останні роки органи Міндоходів приділяють значну увагу формуванню високої податкової культури у молоді, оскільки виховання сумлінного платника податків починається з дитинства.

Днями, у рамках Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008-2020 роки, з метою формування економічної та правової освіти у майбутніх платників податків, зміцнення позитивного іміджу органів Міністерства доходів і зборів України, в Костопільській ОДПІ було реалізовано творчий проект "Один день дорослого життя". У ньому взяла участь учениця Костопільської гуманітарної гімназії Ліза Кучер, яка вирішила спробувати себе у ролі податкового інспектора, адже саме на цій посаді працює її мама.

Зустрічав гостю начальник податкової інспекції Анатолій Дмитринський. Він  розповів дівчині про значення податків для суспільства, сервіси Міністерства доходів і зборів, діяльність Центру обслуговування платників податків.

Далі Ліза Кучер знайомилася з повсякденними обов’язками мами, яка приймала звітність та надавала консультації громадянам району, опрацьовувала та систематизувала документацію.

Під кінець робочого дня учениця поділилася своїми враженнями:

- Провівши лише один день поруч із мамою, я зрозуміла, що професія податкового інспектора складна і відповідальна, адже він має допомагати платникам податків розібратися у складних лабіринтах податкового законодавства. Як виявилося, це дуже клопітка, але потрібна праця.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів в Рівненській області, вкінці зустрічі начальник інспекції Анатолій Дмитринський побажав дівчині успішно закінчити навчання та обрати собі професію до душі, можливо це буде податкова справа.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.