У Рівному проти дирекції скандального ресторану порушили кримінальну справу

Активісти громадського руху "Захистимо Рівне", які намагаються повернути у власність міста незаконо захоплену земельну ділянку парку імені Шевченка зустрілись із новопризначеним прокурором Рівненської області.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Власники рівненського ресторану "Ліон" прибрали меблі із захопленої землі

"...Попри те, що на думку прокурора області, міською владою Рівного і, зокрема, міським головою не були вичерпані методи впливу на безсовісних власників "Ліона", прокурор області вирішив "виявити ініціативу" і підтримати інтереси держави в частині звільнення захопленої землі громади Рівного. А саме: порушити кримінальну справу, в рамках якої вестимуться подальші процесуальні дії щодо самовільного захоплення землі в парку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Рівному ресторан «ЛІОН» за захоплення паркової землі оштрафували на… 100$​

Сьогодні з телефонної розмови з прокурором м.Рівне стало відомо, що справу порушили. За ч.2 ст. 197-1 КК України. Сподіваємося найближчим часом отримати і опублікувати копію постанови. Ще одна невеличка перемога руху "Захистимо Рівне!". Але справа не завершена, доки не завершені процесуальні дії та не покарані винні - рейдери і посадовці, які їм сприяли своїми діями чи бездіяльністю...", - написала у соцмережі Facebook рівненська журналістка та активістка руху "Захистимо Рівне" Світлана Сирота.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У скандальному ресторані «Ліон» відбулася бійка

Стаття 197-1. Кримінального кодексу України ч. 2. Самовільне зайняття земельної ділянки, вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або групою осіб, або щодо земельних ділянок особливо цінних земель, земель в охоронних зонах, зонах санітарної охорони, санітарно-захисних зонах чи зонах особливого режиму використання земель, - карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років.

Нагадаємо, що ресторан "Ліон" незаконно розмістив на земельній ділянці парку імені Шевченка літній майданчик. Активісти впродовж кількох місяців влаштовували пікніки на захопленій землі, аби змусити ресторан звільнити незаконно захоплену територію..

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.