Управління освіти Рівного завдало збитків на мільйон гривень

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області під час ревізії Управління освіти Рівненської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 1,1 мільйонів гривень.

Зокрема, посадові особи управління коштом загального фонду оплатили комунальні послуги, спожиті суб’єктами господарювання, які харчували учнів, через що зайво витрачено 457 тисяч гривень.

Окрім того, установа не за цільовим призначенням використала 351 тисяч гривень бюджетних коштів.

Також під час ревізії виявлено порушення законодавства з оплати праці та сплати єдиного соціального внеску, що призвело до незаконного витрачання 302 тисяч гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань 24 посадові особи управління притягнуті до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи, - про це повідомляє Фінансова інспекція України.

Коментарі

там набагато цікавіша історія чим ви написали:) хоч би поцікавились у тих же підприємців.які харчували учнів.підняли договора...а так нашкребли і самі не знаєте що....

Нарешті почали не просто довіряти, а й перевіряти. А те, що винні притягнуті до адмінвідповідальності - справа часу. Не зрозуміють, що закінчились часи казнокрадства, будуть "сидіти". Все вірно. Є порушення - є відповідальність. Є злочин - є кара. Достатньо за 20 років "напокривались".

Це Вам потрібно, підкорегувати орган, і не потрібно мені розповідати казочки що там всі працюють за одну зарплату, мається на увазі керівні посади!!!!! Про цільове чи не цільове використання коштів знаю і без Вас , це Ви розкажіть простим громадянам котрі з цим ніколи не мали справи.

Не плутайте крадуть і не правильно використовують, купити дітям капусту по 1, 79 (набагато кращу) і купити дітям капусту по 1,68 (набагато гіршу ніж по 1,79) це вже неправильне використання. Не судитиж діда Петра, що він не правильно використує курку і бере собі по 5 яєць в день, а не як положано по 3.

Логіка тут проста і зрозуміла для людей, які хоть трішки включають той орган, що зветься мозком.

Перепрошую - сферах, а то зараз затролять за безграмотність :)

24 посадові особи управління притягнуті до адміністративної відповідальності.- крадуть мільйони і адміністративна відповідальність, а вкрав курку дали 2 роки, смішно, для зловживань в таких сфеках просто "Кландайк"

Ни хера себе!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.