У рівненському "водніку" нарешті з'явилося тепло

У понеділок, 7 жовтня, начальник управління ЖКГ Рівного В'ячеслав Бережнюк на брифінгу з нагоди початку опалювального сезону повідомив, що НУВГП досі не опалюється.

- Тепла досі немає в корпусах і гуртожитках НУВГП через неготовність теплоносія до отримання тепла, - зауважив пан Бережнюк. - Схоже на те, що в університеті затягнули із підготовкою до опалювального сезону. Ми надіслали їм офіційного листа ще тиждень тому, що коли вони будуть готові, ми готові подати тепло до усіх будівель ВНЗ.

У середу, 9 жовтня, сайт чесних новин "ВСЕ" поцікавився у проректора з фінансово-економічної роботи та виробництва НУВГП, екс-очільника КП "Комуненергія" Петра Сергійчука, чому навчальний заклад затягнув із підготовкою до опалювального сезону. 

- Ми вже давно увімкнули, у нас тепло, все опалюється, - сказав як відрізав Петро Сергійчук. - Проблем таких немає взагалі. Приміщення прогрілися настільки, наскільки котельня постачає тепло. 

Цю інформацію сайту "ВСЕ" підтвердили і студенти університету. За їхніми словами, теплопостачання у вузі з'явилося вчора. Відтак сьогодні "гризуни граніту науки" вже не мерзнуть.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.