На Рівненщині польська делегація потрапила до в'язниці

У рамках реалізації Регіональної угоди про співробітництво між управлінням Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області та Окружним інспекторатом Тюремної служби Республіки Польща в м. Люблін з ознайомчим візитом завітала польська делегація. Протягом трьох днів польські колеги ознайомлюватимуться з порядком функціонування установи виконання покарань Рівненської області.

Першими об’єктами для ознайомлення з пенітенціарною служби області стали  - управління та Рівненський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції. У супроводі виконуючого обов’язки начальника управління Костянтина Мазяра та завідувача сектору КВІ управління Юрія Омельчука делегація відвідала виставкову залу, музей управління та медіа центр – актової зали, ознайомилася з історією кримінально-виконавчої служби України.

У супроводі керівництва управління польська делегація відвідала Городоцький виправний центр №131, де начальник установи Юрій Томашук в ході візиту розповідав про особливості діяльності підпорядкованої йому установи.

На завершення першого дня візиту польські колеги відвідали Свято-Миколаївський жіночий монастир УПЦ в с. Городок Рівненського району та костел св. Петра і Павла Римо-католицької церкви.

У супроводі начальника управління Олександра Адамця представники Окружного інспекторату Тюремної служби Республіки Польща в м. Люблін відвідали Рівненський слідчий ізолятор. Юрій Ткачук – начальник установи розповів та продемонстрував особливості діяльності установи та останні технічні досягнення в системі охорони. Учасники заходу ознайомилися з умовами проживання неповнолітніх осіб, які утримуються в установі та жінок, відвідали бібліотеку установи, кімнату психоемоційного розвантаження, навчальні класи. Особливий інтерес польські колеги проявили до медичного оснащення медичної частини установи та харчування засуджених. Також відвідали кімнати короткотривалих та довготривалих побачень.

Ознайомилися учасники заходу із продукцією, яка виготовляється на підприємствах установ області відвідавши брендовий магазин "Лавка майстра".

Наступним об’єктом ознайомчого візиту польських колег стала Дубенська виховна колонія. Сергій Макарук – начальник виховного закладу продемонстрував в яких умовах проживають та навчаються неповнолітні засуджені. Делегація відвідала церкву-базиліку яка діє при установі та музей колонії.

З метою ознайомити іноземну делегацію з історичними та культурними надбаннями Рівненського краю пенітенціарії організували екскурсію до Музею бурштину та до Дубенського замку - визначної пам'ятки історії, культури та архітектури України. Також поспілкувалися із представниками транскордонного проекту «Розвитку малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» - які продемонстрували відео презентацію Рівненщини.

Завершився для польських колег ознайомчий візит на Рівненщині з відвідування Полицької виправної колонії №76. На прикладі виробничої діяльності підприємства установи учасники заходу поспілкувалися про перспективи розвитку виробничих потужностей установ та про співпрацю міжнародного рівня. Начальник колонії Володимир Каламбет ознайомив усіх із історією установи та показав в яких умовах проживають та працюють засуджені.

- Обмін досвідом на міжнародному рівні дуже цінний для нас - коментує начальник управління Олександр Адамець – Перспективи співробітництва та співпраці розкривають нові кордони на шляху розвитку пенітенціарної служби області, - повідомляє управління державної панітенціарної служби в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.