Рівняни можуть подавати звітність по єдиному внеску "електронкою"

Відповідно до наказу Міндоходів України від 09.09.2013 № 454 звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна подавати засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

За інформацією головного управління Міндоходів у Рівненській області, для подання такої звітності в електронному вигляді слід отримати безкоштовні посилені сертифікати відкритих ключів. На Рівненщині ці ключі можна отримати, звернувшись до відділу реєстрації користувачів при ДПІ у м.Рівному, а також до податкових інспекцій у містах Дубному та Сарнах.

Варто нагадати, що Міністерством доходів і зборів України на офіційному веб-порталі в розділі «Електронна звітність» розміщено інформацію про безкоштовне програмне забезпечення, яке можливо використовувати при формуванні та підписанні звітності безкоштовними електронними ключами.

При виникненні будь-яких питань щодо нарахування, сплати чи подання звітності з єдиного внеску платникам слід звертатися до Центрів обслуговування платників податків органів доходів і зборів за місцем перебування на обліку платників єдиного внеску.

Головне управління Міндоходів у Рівненській області

Коментарі

а навіщо?)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.