Майбутньому керівнику "Батьківщини" Рівного пригадали комуністичне минуле

У соціальних мережах розпочалось активне обговорення новини про призначення заступника мера Рівного Галини Кульчинської виконуючою обов`язки голови міської організації "Батьківщини". Таке рішення прийняло обласне бюро партії на чолі з нардепом Миколою Кучеруком. Депутатів та громадських активістів обурив спосіб призначення Кульчинської та її ідейні переконання - минулі і теперішні. 

У групі "Рівненщина політична" Viktor Ovsiyuk опублікував вирізку з газети "Червоний прапор", де розміщена інформаційна замітка про комсомольського активіста Галину Погребняк. Автор стверджує, що це дівоче прізвище теперішнього заступника міського голови. Й справді відповідно до офіційної біографії батько Галини Кульчинської - Григорій Погребняк. 

- Опублікували вирізки з газети і що? В мене дома вони теж є. Хіба це говорить про теперішні ідеологічні орієнтири? - зауважила у відповідь на закиди Галина Кульчинська. - В той час всі були комсомольцями. І Василь Червоній, і Віктор Данилов, і Едуард Герасимчук,  майже всі теперішні народні депутати. Тоді ми не мали об’єктивної інформації про українську історію. Як тільки вона почала з’являтися, ми кардинально змінили свої погляди. На мій світогляд дуже вплинула родина мого чоловіка, які буди патріотами і мали об’єктивну інформацію. Тому ми всі ще на початку 90-х визнали, що помилялись і стали на демократичних шлях. Коли Комсомол на місцевому рівні реформували в Демократичну спілку молоді, я на зібранні при всіх наголосила, що вважаю, що партія не повинна мати вирішальне значення в житті України. І це свого часу зробили і інші молоді люди. Тому зараз піднімати цю тему нема сенсу. Хіба хтось намагається таким чином насолити мені. Однак я до такої критики ставлюсь нормально і не зважаю. 

Цікаво, що на зображенні не видно в якій газеті була нібито опублікована згадана стаття. Пізніше Галина Кульчинська спростувала існування згаданої публікації представивши висновок з архіву. У документі сказано, що в архівних підшивках тогочасних газет такої статті виявлено не було. Виходить ххтось створив фальшивку, щоб скомпроментувати заступницю міського голови.

Прикметно, що останній десяток років Галина Григорівна була поборником всього українського. Навіть всіляко сприяла виходу у світ книги "12 історій про УПА" та була ініціатором встановленя у Рівному "Вишитого рекорду". 

Надаємо, що 7 жовтня новопризначений виконуючий обов'язки голови обласної організації Микола Кучерук повідомив, що зміни будуть і у міській опозиції Рівного. Міську організацію очолить заммера Галина Кульчинська, а фракцію в міськраді – Віталій Першогуба. Марію Конощук та Юрія Запорожця обласне бюро партії вирішило відсторонити. Ця звістка викликала чимало суперечливих думок.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.