У Здолбунові хочуть відкрити музей

Здолбунівщина ще й  досі не має свого музею. Ще два роки тому з’явилося розпорядження голови районної державної адміністрації про створення музею, проте досі справа не зрушилася з мертвої точки. Не в останню чергу причиною невиконання розпорядження була відсутність приміщення, що було б вільне і підходило для організації музею. Цьогоріч договір оренди між районним відділом культури і Фондом державного майна нарешті було укладено – музей має бути на вулиці Фабричній, у будинку, який у Здолбунові досі називають "колишня стоматполіклініка".

Прикметно, що саме в цьому приміщенні свого часу була катівня НКВД, де було замучено сотні українців. Проте приміщення потребує серйозного ремонту. Кажуть, що між стінами і в дворі досі є тіла закатованих людей. Багаторічні розмови про розкопки залишилися розмовами, бо поки приміщення мало відношення до силових структур, отримати дозвіл було неможливо. Тому розташування музею саме в цьому приміщенні дозволило б на новому рівні порушувати проблему розкопок та історичних досліджень.

9 жовтня комісія районної ради також розглядала проблему створення музею, бо для початку його функціонування потрібно прийняти відповідне положення. В цілому документ не викликав у депутатів заперечень, от тільки представники адміністрації наполягають на своєму праві призначати керівника майбутнього музею, а депутати наполягають на тому, що сесія мусить затвердити таке призначення.

 За інформацією депутатів районної ради, на посаду директора розглядається кандидатура Олега Буздигана, одного депутатів районної ради, пише zdolbuniv.com

 

Коментарі

Абсолютно з гідний з паном Семеном! Яка різниця хто виставлятиме керівника, головне щоб керівник був толковий. Дай музей щоб розвивася добре.

Як на мене, то головне не хто поставить свого директора, а що він зробить для музею

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.