Як депутат пригорнувся до свого колеги по Рівнераді. ВІДЕО

Дружба між депутатами - запорука прийняття правильних рішень на благо громади. Чи не цим правилом керуються депутати Юрій Запорожець та Руслан Шевчук? Розглядаючи відео, зняте у четвер, 10 жовтня під час демонтажу тимчасових споруд у м.Рівне, увагу журналістів "ВСЕ" привернули рухи пана Запорожця, якими він нагадує великого кота.

Під час переклички заступника міського голови Рівного Олексія Хмилецького із членами депутатської комісії, Юрій Миколайович цікаво зреагував на розвиток подій під час голосування щодо зносу незаконного кіоска на вулиці Мірющенка, 60. Схоже, що у ньому прокинулись котячі риси характеру, що відразу відчув на собі депутат Рівнеради Руслан Шевчук. Відразу зазначимо, що не варто шукати в цьому якийсь підтекст. Це всього лишень шматок відео, яке змусить вас посміхнутись. Сподіваємось, що з гумором до нього поставляться й самі депутати.

Пропонуємо вашій увазі ці веселі кадри :) 

Подивитися повне відео та прочитати про перший демонтаж незаконно встановлених у м.Рівне тимчасових споруд можна у матеріалі Як депутати Рівнеради показово трощили кіоски

Коментарі

брєдоманія продовжується на сайті...

Добре що дулю не показав-він може. http://www.youtube.com/watch?v=1zwLc2SmAKw

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.