Аудитори вияснили чому на Рівненщині неефективно використовують бюджетні кошти

Спеціалісти Державної фінансової інспекції у Рівненській області в ході  проведення державного фінансового аудиту виконання зведеного бюджету Рокитнівського району за 2010 – 2012 роки та І квартал 2013 року виявили  396,7 тисяч гривень втрат бюджетних коштів та 590 тисяч гривень резервів. Зокрема, аудитори запевняють, що значного недоотримання доходів місцеві бюджети зазнали від неефективного проведення та/або не проведення операцій із земельними ресурсами – а це близько 397 тисяч гривень за період, охоплений дослідженням.

Передусім, це самовільне зайняття земельних ділянок, свідоме затягування термінів виготовлення правовстановлюючих документів, безоплатне використання земельних ділянок, не виконання приписів державних інспекторів щодо несвоєчасного виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, знищення межових знаків, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, не подання податкових декларацій по платі за землю до органів ДПС.

З огляду на результати проведеного контрольного заходу,  аудиторською групою надано ряд пропозицій. Про це повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

 

Коментарі

Шановні редактори та журналісти, можливо, мій коментар на фоні такої резонансної новини не дуже доречний, однак, в українській мові не "вияснюють", а "з"ясовують" .

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.