У Рівному Наталія Соколенко та Мустафа Найєм розкажуть про журналістику

12-13 жовтня Рівненська молодіжна громадська організація "МОЛОДЬ –ДІЄ" організовує Третю Школу журналістики, яка буде проходити в Рівненському інституті Київського університету права.

Школа журналістики буде проходити у формі дводенного тренінгу, а згодом учасники матимуть можливість пройти практику у провідних інтернет-виданнях міста Рівного, а саме у редакціях сайту чесних новин "ВСЕ" та порталу "ЧЕТВЕРТА ВЛАДА".

Лекції для учасників школи читатимуть відомі журналісти України та Рівного зокрема. Лектори розповідатимуть про те, яку роль відіграє  журналістика у сучасному суспільстві, про появу нових ЗМІ, про роботу прес-служб, про особливості роботи у різних сферах ЗМІ (періодика, радіо, ТБ), про особливості ведення власного блогу, про те, як правильно писати новини – швидко, якісно, ефективно, а також як розпочати власне журналістське розслідування та що потрібно робити, щоб ваш матеріал був цікавим для всіх і щоб його читачі захотіли переглянути та почерпнути для себе певну корисну інформацію.

Школа журналістики у Рівному проводиться вже не вперше. Такий  захід був успішно проведений у грудні 2012 року та в березні 2013 року. Цієї осені, а саме 12-13 жовтня, лекції для учасників проводитимуть такі відомі журналісти Рівного, як Сергій Штурхецький, Світлана Сирота, Роман Мартин, Олексій Кривошеєв, Юліана ТЕТ.

Родзинкою Третьої Школи журналістики буде лекція від журналіста, активіста журналістського руху "Стоп цензурі" та викладача Українського католицького університету Мустафи Найєма, який поділиться таємницями журналістських розслідувань, розповість декілька слів про власний журналістський шлях.

Також на школу, вдруге в якості лектора, завітає телерепортер, учасниця журналістського руху "Стоп цензурі!" та "Самоврядної альтернативної мережі" Наталія Соколенко. А ще учасники матимуть можливість поспілкуватись з журналісткою, репортером, асистентом кафедри медіакомунікацій Гуманітарного факультету Українського Католицького Університету Набитович Ірина Злата.

Більше інформації про цей та попередні проекти МГО Молодь Діє можна дізнатись на офіційному сайті організації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.