На Рівненщині медики врятували життя правоохоронцям

Такою принаймні була легенда при проведенні спільних навчань співробітників міліції з працівниками сектору медичного забезпечення УМВС України в Рівненській області. За сценарієм група агресивно налаштованих молодиків вчинила порушення громадського порядку поблизу однієї з адміністративних будівель міста.  Навчання пройшли 9 жовтня на території військової частини 3002, що у Рівному.

Подібні заходи проводяться, аби підвищити готовність медичних працівників лікувально-профілактичних закладів системи МВС щодо надання екстремальної медичної допомоги особовому складу органів внутрішніх справ та громадськості у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Присутнім була представлена умовна надзвичайна ситуація. За її легендою, група агресивно налаштованих молодиків вчинила порушення громадського порядку поблизу однієї з адміністративних будівель міста. Внаслідок цього було травмовано четверо правоохоронців. У цей час, на місце події прибуло три мобільні бригади медпрацівників. Медики наочно продемонстрували вміння та свою готовність у наданні медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Медичні працівники УМВС Рівненщини показали присутнім злагоджену діяльність в наданні першої лікарської допомоги, реанімаційних та протишокових дій, госпіталізацію поранених та тісну взаємну співпрацю з бригадами швидкої допомоги Міністерства охорони здоров'я, яка також прибула на навчання.

- Такі заходи проводяться за дорученням Міністерства внутрішніх справ третій рік поспіль, – зазначила начальник лікарні та поліклініки при УМВС України в Рівненській області Ірина Чуприна. — Цьогорічні змагання були надзвичайно ускладнені, але є великий прогрес у виконанні усіх поставлених завдань. Сьогодні учасники показали високий рівень координації роботи всіх задіяних мобільних медичних загонів правоохоронних відомств, що надавали екстрену медичну допомогу.

Варто зазначити, що у випадках виникнення масових заворушень та надзвичайних ситуацій злагоджена та своєчасна діяльність медичних працівників є запорукою життя та здоров'я як правоохоронців, так і громадян, - повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.