Рівняни бойкотують телеканал "Інтер" та погрожують журналістці дати "лящів"

Справжнє обурення у соцмережах викликало титрування назви міста Рівного словом "Ривне" та формулювання "провінційне маленьке містечко" на телеканалі "Інтер". У найбільшій спільноті міста у vk.com "Типове Рівне" відбувається жвава дискусія на цю тему, до якої включилась і автор тепер вже скандального сюжету - власкор "Інтера" на Рівненщині Інна Білецька.

Суть дискусії полягає в тому, що більшість містян переконані, що російською назва міста повинна звучати "Ровно". А обласний центр із населенням 251 тисяча мешканців апріорі не може вважатися "маленьким провінційним містечком". Тобто цей сюжет зачепив патріотичні почуття до рідного міста частини рівнян. А дехто із "рівнелюбів" навіть погрожує журналістці "надавати лящів" за таке формулювання. 

Інна Білецька

Водночас, автор сюжету Інна Білецька за словом до кишені не полізла і відповіла наступне:

- Рівне-маленьке містечко. Рівненська область - маленька область. Рівне - провінція. Я провінціалка. Мені вистачає інтелекту і емоційного розвитку, щоб це визнавати і цим тішитися. Я не звикла оперувати лексикою "бомбануло", "уроди", "лося", "ляща". 

Обіцяю всіх пофамільно цих людей не називати провінціалами, а називати не інакше як жителями обласного центру. Крім того, запрошую усіх найсміливіших до особистого спілкування, особливо тих, хто обіцяв мені лосів і лящів. Даруйте за примітивність у висловлюваннях тут, вони викликані винятково бажанням бути зрозумілою людям непровінційним, глибоко обізнаних з особливостями вживання і написання власних назв в російській мові, з глибокими знаннями етимології та лексикології мови рідної.

Написане вище сприймаю як особисті погрози, пов'язані з професійною діяльністю. За відсутності публічного вибачення протягом доби, залишаю за собою право звертатися до правоохронців. Діяти вашими примітивними методами не вмію, - зазначила Інна Білецька.

Поки-що ніхто з рівнян журналістці своїх вибачень не надав, так само як і обіцяних "лящів". Тож пропонуємо вашій увазі вищезгаданий скандальний сюжет - для власних висновків.

Ключові слова: 

Коментарі

На відміну від 1+1, Інтер класний !!!
1+1, такий бред несе, ще похлєщє, сайту Все

Комментаторы - одни мужики ((( Некоторым надо подарить скамейку и семечки, пусть до драки выясняют как пишется и каким мегаполисом мы являемся. Ты смотри, их обидели. А больше тем для обсуждения нет ?

Інтер нормальний канал, Білецьку просто треба звіти, а то таке вже мочить, як ото немає розуму....(моя особиста думка)

На мою особисту думку така журналіст як Інна Білєцка (рос.) обо Былэцка (рос.) більшість сюжетів висмоктує з пальця (питання лишається з якого і у кого). Замість важливих сюжетів, постійно видумує/перебільшує навіть є випадки фабрикує факти. В школі навчали що не перекладаються на мови назви/призвища/.. Приклад назва міста російською «Хотилово», то що українською буде «Бажалово»? Що до Рівного, раніше російською звучало «Ровно» скільки себе пам’ятаю так було. А обласний центр називати провінціальним це перебір! Чия це провінція? Раніше в Росії були провінції як адміністративно – територіальні одиниці (1711-1775роках). Треба Інні вчитися у розумних людей а не у тих, хто дає гроші на «московскую колбасу» з маслом!

Олексій, я з тобою згоден, але, погодься, варто все-таки якось диференціювати важливість матеріалів і не випускати подібні схожі на заказуху до ефіру. Не робить честі це авторам сюжету.
Інна досить непоганий журналіст з досвідом та талантом - це безумовно, але інколи варто тримати себе в рамках щоб не понесло як багатьох тут дописувачів...

Ти прочитав ЩО в моєму посту написано?
Складається враження що у тебе принцип дивлюсь в книгу бачу фігу...
ніколи нікому не підлизував тим більше Хомку...

місто Рівне, російською город Ривнэ
А відносно "маленького провінційного містечка":
Брюссель, столиця Бельгії - населення 163 210 чол.
Рек"явік, столиця Ісландії - населення 117 607 чол.
Берн, столиця Швейцарії - населення 128 041 чол.
... а ще є Чорногорія, Андорра, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако...

Сьогодні випадково зустрівся з Інною Білецькою. Скажу своє вражження: більшість з тих хто тут проти неї коментує і на неї ганить - слабаки. Ховаєетесь за ніки, ображаєте жінку у якої сили, порядності і принциповості в рази більше ніж у вас. Сказав це сьогодні Інні і повторю тут для вас: "Якщо вам плюють в спину - значить ви попереду". А Інна якраз з тих, кого в нас можна по справжньому назвати ЖУРНАЛІСТ.

Чим ж таким тебе принизили, сердешний? Твоє місто показали як таке, в якому є активні громадяни, здатні поставити на місце хамовитого чиновника. Якщо це приниження. то ти не козак, а лайно.

Інтер - офіційний кацапомовний телеканал України. Відповідно і його завдання - популяризувати все кацапське, при чому робити це за рахунок приниження українського.
Руками таких білецьких.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.