Овочів та фруктів вистачить усім рівнянам

На сільськогосподарський ярмарок привезуть більше овочів і фруктів. Саме ця продукція була найпопулярнішою на попередніх торгах, а тому завтра її привезуть ще більше, доповіли першому заступникові голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку. Його запевнили, що овочів і фруктів вистачить усім рівнянам, які планують запастися усім необхідним на зиму, адже на ярмарок запросили ще більше агоровиробників.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, з 8 години ранку на Набережній торгуватимуть продукцією власного виробництва фермери, харчовики, та переробники з Рівненської, а також Волинської та Хмельницької областей. Окрім картоплі, моркви, буряка, цибулі, капусти рівняни зможуть придбати фрукти, м’ясо, рибу, крупи, олію, мед, консервацію, а також саджанці дерев.

Загалом на ярмарок з’їдеться майже сотня сільгоспвиробників. Традиційно ціни будуть нижчими на 10-25 відсотків, ніж на ринках та магазинах. Тож мешканці Рівненщини матимуть ще одну можливість закупити свіжі продукти від виробників без націнок, зазначив Анатолій Юхименко.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.