Рівненські активісти відвідали школу-інтернат

Нещодавно Ротаракт клуб міста Рівне відвідав Чудельску спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 2 І-ІІІ ступенів.

Громадські активісти зібрали речі, та закупили все необхідне для інтернату: нові зошити, ручки, обкладинки, фарби, олівці, фломастери, альбоми, настільні ігри, карти, матеріали для розвитку мовлення та дитячі енциклопедії з різних профілів, букварі та рахівниці.

Також місцевий підпримець та Ротарі клуб міста Рівне надали понад 30 кілограм свіжого печива:

- Поїздка в Чудель пробудила в кожному з нас якісь особливі почуття та роздуми. Ми дуже дякуємо всім тим, хто відгукнувся на прохання поділитися речами, коштами чи своїм часом та безпосередньою підтримкою: друзям та знайомим, партнерам по роботі та клієнтам, незнайомцям та рідним. Адже віддавати теж не можна безрозсудно – потрібно упевнитися, що допомога є адресною. Зрештою, важливо, не те, що і скільки даєш, а кому. Індикатором вірності такого рішення є подаровані щирі дитячі посмішки та  море емоцій, котрі теплим Гольфстрімом зігрівають у непогоду. Стала несподіванкою вихованість та тактовність дітей, а також їх блискучий інтелект, - розповіла громадська активістка клубу Рівне-Ротаракт Тетяна Барсук-Карцева.

За словами активістів, діти багато часу проводять за читанням, спілкуванням один з одним та своїми хобі. А захоплення виявилися вартими поваги: окрім звичної вишивки чи малювання, вихованці закладу вправляються у квілінгу та техніці ізонитки, ремонті взуття та мистецькому лаштуванні одягу та іншим незвичним рукоділлям

13 жовтня Ротаракт клуб Рівне разом з друзями планує відвідати Великомежиріцьку спеціальну ЗОШ-інтернат. Активісти будуть раді будь-якій допомозі та співпраці. Охочі допомогти можуть звернутися за контактами: 050 435 90 87 (Таня), 093 757 37 92 (Ліля).

Довідка:

Ротаракт - громадська клубна організація молоді віком від 18 до 30 років, що створена під егідою Ротарі Інтернешнл - найстаршої громадської клубної і впливової міжнародної організації представників ділового світу і інтелігенції, які вірять у важливість надання гуманітарних послуг, підтримка високого етичного рівня в усіх видах професійної діяльності, що надають допомогу в забезпеченні миру у всьому світіі в зміцненні взаєморозуміння між народами. Організація яка охоплює 36 000 клубів у 165 країнах та існує більше ніж 100 років.

Перше засідання ініціативної групи в місті Рівне відбулось 9 вересня 1996 року.
28 травня 1997 року Клуб Рівне–Ротаракт був внесений до реєстру Ротарі Інтернешнл.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.