Рівненщина виробляє найбільше енергоощадного обладнання

Котли, які працюють на альтернативних видах палива, продукують більше десятка підприємств області, доповіли заступникові голови облдержадміністрації Володимиру Новаку. З них три – потужні експортери, оскільки в європейських країнах уже давно працюють над енергозбереженням.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, торік крупні підприємства Рівненщини поставили на українські та іноземні ринки майже 60 тисяч котлів. Це на понад 20 відсотків або 10 тисяч  більше, ніж у 2010 році. Тим часом одне з найбільших місцевих підприємств цьогоріч очолило національний бізнес-рейтинг серед експортерів України у своїй галузі.

Тим часом нарощують потужності й дрібніші виробничники, розкриваючи тим самим промисловий потенціал Рівненщини. Так, один із підприємців, який виробляє твердопаливні котли, за два роки збільшив випуск продукції у чотири рази. Її купують для переоснащення комунальних і бюджетних котелень, а також бізнесмени, які зацікавлені в безвідходному виробництві. Завдяки збільшенню попиту на енергоощадне обладнання побільшало працюючих на виробництві, відповідно зросли відрахування в усі загальнообов’язкові фонди та бюджети.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.