Рівненська митниця поповнила держбюджет на 277 мільйонів

У вересні  Рівненською митницею Міндоходів перераховано до Державного бюджету 276, 6  мільйонів гривень митних платежів,  що складає 105,4 відсотків до прогнозних показників та на 110, 3 мільйонів гривень (66,4 відс.) більше за аналогічний період минулого року.

На надходження митних платежів до бюджету у вересні цього року  вплинуло  збільшення обсягів та платежів порівняно з минулим роком за такими товарами як:  нафтопродукти - збільшення платежів на 53,3 мільйонів гривень, ядерного палива - на 43,3 мільйонів гривень, зрізаних квітів - на 4,5 мільйонів гривень, моторних транспортних засобів спеціального призначення - на 3,3 мільйонів гривень, машин для обробки металів - на 2,5 мільйонів гривень, самохідних бульдозерів - на 2,2 мільйонів гривень, шин та покришок - на 1,5 мільйонів гривень та інше.

Хоча спостерігається зменшення кількості ввезених вантажних та легкових автомобілів,  машин та пристроїв,  тракторів, кам’яного вугілля.

-Економічна політика держави спрямована на підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, підтримку українських товаровиробників, спрощення умов ведення бізнесу.  Сьогодні скасовано багато обмежень для перевезення товарів через кордон. Зокрема, розширено перелік пунктів пропуску, через які можна їх транспортувати. А це, в свою чергу, зменшує витрати бізнесу, здешевлює ціну товарів та, відповідно, надає можливості бізнесу продуктивно працювати,- зазначають у Рівненській митниці Міндоходів. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.