На Рівненщині міліція затримала незвичайну спамершу

Поки здолбунівські волонтери очищують місто від оголошень, реклами, афіш, які заполонили фасади, стовпи, огорожі міста, інші активно ці оголошення та рекламу клеять.

Здолбунівчанка-спамерше Катерина, яку вже двічі ловили на гарячому за її брудною роботою по забрудненню міста, знову з’явилась із відром клею та рекламою – розповідає zdolbunivcity.net.

 

"Зірка ютубу" представилась Катею і повідомила кореспонденту, що розклеювати по деревам, заборам, хвірткам оголошення -  її робота. У неї план на Здолбунів 400 оголошень, а стільки дошок для цього в місті немає. Тому вона клеїть, клеїла і буде клеїти там, де доведеться. Катерина свідома тому,  що порушує, та її це, видно, мало хвилює.

Частина  розмови з дівчиною увійшла до відео (подано вище). 

Редакція розповідає, що дівчину раніше неодноразово просили припинити розклеювати спам-рекламу, але коли прохання не дали результату, довелося викликати міліцію. Міліція порушницю затримала, але їй одразу стало зле й  викликали вже швидку.

Сама ж дівчина з приводу того, що клеїла, не шкодує, каже, що навіть не проти щоб в інтернеті розміщували її фото та відео – це для неї тільки додаткова реклама. 

Що цікаво, дівчина виявляється відома й у Рівному. Подейкують, що і в обласному центрі активно працює пензлем із клеєм. Кажуть, затримували, проте й там використовувався прийом "мені погано". Яка ситуація із медичними документами й попереднім минулим пані-порушниці правил благоустрою, з’ясовує здолбунівська міліція. 

Коментарі

оце-то сенсація! классс, ВСЕ, ростете

За кордоном (тай в інших містах України) є спеціально відведені для цього місця, а у нас.... В Рівному ще 20 років назад було понад півтори сотні тумб для афіш і дошок для оголошень! Залишилась одна перекошена. Де інші поділися? Хто має за це відповідати? Тільки перед виборами влада виставляє дошка - для себе... Так про це ніхто не пише, не закликає щось якось виправляти... З однією дівчиною воювати ж легше...

Лучше бы от гопоты город очищали,и бабулям помогали торбы таскать.Тимуровцы,блин.

А до чого тут автор? Вона не винна в тому, що в когось з нас труднощі. Давайте всі наші проблеми навішаємо на автора, тому,що вона зачепила актуальну тему. Я розумію, що в жінки -героїні цього сюжету важка життєва ситуація, але і вона має усвідомлювати,що чинить незаконні дії, які мало чим відрізняються від грабежів ....

А ще багато таких як Катя псують двері в під"їздах, ліфти, смітять. Тому що наклеюючи "своє " оголошення, здирають "чуже" і прибирати звісно за собою вони не будуть. Тому всім хто її захищають нехай запропонують прийти до них і заклеїти двері і вікна їх помешкання, машини і т.д. Таке явище є тільки в пострадянських країнах. За кордоном давно би сплатила штраф, зірвала все, що наклеїла і відмила від клею поверхні.

Полностью согласна.Вопрос к автору: А cлабо пожить с месяцок в таких условиях,и подробный отчет выставить?

Катя - молодец . А те кто постят свою мелкодисперсную желчь по поводу "клейки на лоба", и считают себя соцсознательными елементами, пускай протрут розовые очки-а то запотели походу.
Давайте вспомним где живём...

Претензии надо предъявлять не девочке Кате, а заказчику, т.е. тому, кто рекламируется на листовках - именно они должны нести ответственность.

Свині гадять та там де ЖИВУТЬ, а як ви вважаєте ми ЖИВЕМО чи ВИЖИВАЄМО?

А вы пробовали прожить инвалиду 3групы, на пенсию в 850гр. с маленьким ребёнком когда бывший муж не платит алиментов, больной матерью пенсионеркой(пенсия1052гр) которой постоянно нужна медицнская
помощь и когда просишь роботу а тебе отказыают потому что твоё заболивание(эпилепсия) не подходит местным работадателям? Не дай Бог кому то из вас такое попобывать!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.