У Рівному відбудеться виставка-конкурс з оригамі “Паперовий світ”

 17 жовтня 15.00 у приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки відбудеться відкриття обласної виставки-конкурсу з оригамі “Паперовий світ”, - про це по

У  виставці-конкурсі   візьмуть  участь гуртківці, які займаються в творчих об’єднаннях даного напряму в районах і містах області. Вони будуть представляти свої кращі роботи.

З словами організаторів, мистецтво складання паперових фігурок – це не просто захоплююча справа. При виготовленні оригамі в учнів розвивається фантазія, уява, виховується естетичний смак, воля, акуратність, працьовитість.

Дитина отримує можливість розвивати свої творчі навички, створювати своїми руками красиві іграшки та геометричні фігури з паперу. Але при цьому, заняття оригамі не втомлює, а сприяє заспокоєнню і відновленню душевної рівноваги. Складання фігурок - процес неспішний і вдумливий, який напевно буде цікавий не тільки дітям, а й самим батькам. Оригамі може стати приємним заняттям для сімейного проведення часу. Загальні справи дітей і батьків особливо зближують і сприяють появі взаєморозуміння. Адже заняття оригамі - захоплююча подорож в паперову країну, де дитина може випробувати свої можливості і проявити свої здібності, прагнути до творення, гармонії, бажанням творити прекрасне.

Ключові слова: 

Коментарі

ну що ж я скажу....дякуєм.звичайно. за організацію такого дійства....але мій син.який дуже полюбляє оригамі....вчиться в другу зміну....як і багато інших дітей. Таких діток організатори чомусь не вважають за потрібне бачити у себе на відкритті.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.