У Рівному священик спростував причетність УНСО, УНА, ОУН та "Собор" до візиту патріарха

Організаторами божественної Літургії в Свято-Покровському Соборі УПЦ КП за участю патріарха Філарета заявилися представники політичних партій. Принаймні, саме про це повідомив у соціальній мережі «Фейсбук» у групі «Рівненщина політична» представник УНСО Ярослав Гранітний.

Окрім того, що представники УНА, ОУН, УНСО та "Собор" організували божественну Літургію за участю патріарха, до дня УПА та дня Козацтва на майдані Незалежності о 12:00 відбудеться
святкова хода. Після чого, о 13:00 мітинг представників громадськості на майдані Незалежності та концерт колективів художньої самодіяльності .

Депутат Рівненської обласної ради священик Сергій Лучанін розповів на чиє запрошенння до Рівного приїде патріарх Філарет:

- Ніякі партії не мають жодного відношення до організації приїзду Філарета. Покрова – це наш престольний празник. А приїзд організований на запрошення Рівненської єпархії.
 

Коментарі

Гранитний,
внімательно прочітал твое ваяніе... Ти ж закоренілий АТЕЇСТ- постійно сам хвалися цим!
Так ти тепер став вірянином?
П.С. Скажи як на Духу: за що на тебе обідилась теорія еволюціі Дарвіна?

Знатно Гранитный перднул. С облегченьицем. То что он написал называется дегенеративным творчестовом или творчеством ДЕГЕНЕРАТА!!!!

Гранитный тебе нужно мыться, мыться и еще раз мыться. И не факт что ты не перестанешь ВОНЯТЬ !

Що не кажіть, панове, а контузія безслідно не проходить))))

написане цим оленем гранітним яркий приклад того, коли видно як шарики заходять за ролики .

шикарна провокація від Гранітного! Боже,боже,який він дурненький...як дитина в зоопарку! Гранітний, запам'ятай, українці втомилися від політичних лузерів та імпотентів таких як ти і ті троє разом з тобою.

Гранітний! Рівень твого мислення дорівнює абсолютному нулю.
Твоя нікчемна писанина не вартує ломаної копійчини. Захотілося дурню трохи на блогах посмердіти. Де ще покажеш свій "розум", вірніше його повну відсутність. Гранітний більше ніколи не використовуй патріарха.

Гранітний!!!! Кулі Є???ЗАБИЙ собі в башку!!!! Одненьку!!! СУПЕР!!!! ГЕРОЙ!!!!

Бывают конечно козлы. Но козлище Гранитный это все таки чрезвычайно редкий экземпляр.
Все таки я думал, что козлища это выдумки. Ошибался.

Ничего удивительного. Гранитный – обычное явление внутренней гнилости политики, которое способно только паразитировать и использовать других, в данном случае он грязно использовал Патриарха. Мне жаль его родных, соседей, сослуживцев, вынужденных нюхать, исходящий от него, смрад.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.