У Рівному відбудеться "Помідорник"

У соціальній мережі "Вконтакті" активно анонсується неординарна поетична вечірка «Помідорник».

Дійство відбудеться 18 жовтня, у Рівному. Організовує вечірку громадське об`єднання "Література.rv" - зазначає ЧаРівне.info.

Як розповідають організатори, до участі у "Помідорнику" запрошуються автори поезій не лише з Рівного, а й з інших міст України.  Вік учасників - не обмежений. Усі твори мають бути на українській мові. Жанр - не обмежений: від інтимної лірики до саркастично-гумористичної.

Що є цікавим, усі претенденти проходитимуть попередній відбір, а на сцену вийдуть лише 10 учасників.

Анонсуються і певні завдання для публіки  - потрібно буде довести автора... до "зелених" нервів. Адже на вечірці не буде ні чітких оцінок, ні переможців, втім, у глядачів буде "жива" реакція на поезію та щирість оплесків.

Усіх відвідувачів "Помідорника" розважатиме унікальна пара ведучих - Марк Оплачко та Вікторія Дикобраз. А особливим гостем вечора буде Богдан Боденчук з міста Тернополя, який презентує своє збірку "МОРЕ".

Організатори наголошують, що "Помідорник" - це, перш за все, вечірка, тому обіцяють каву, солодощі та... гострий відпочинок. До речі, на вечірці буде дрес-код, який передбачає червоні елементи в одязі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.