Філарет агітував у Рівному за вступ до Євросоюзу

Під час візиту до Рівного святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповів журналістам, чому Україні на шляху розвитку потрібно обрати вступ до ЄС, а не до Митного Союзу.

- Україна нині переживає історичний момент, адже перебуває на шляху до Європейського Союзу. Для нашої країни це означає збереження незалежної української держави. Якщо ми вступимо до Митного Союзу, втратимо українську державність. Тож ми молимося за вступ до ЄС, - повідомив Філарет. - Адже для церкви це означає, що ми наблизимося до об'єднання в єдину помісну православну церкву, незалежну від Московського Патріархату. А завдяки цьому наше суспільство буде консолідованим і єдиним, не розділятиметься так, як це відбувається сьогодні. 

Див. також Філарет розповів хто його запросив до Рівного

Як приклад він привів Святовоскресенський собор у Рівному.

- У Святовоскресенському соборі нижній храм належить Московському Патріархату. Коли ми об'єднаємось в єдину помісну православну церкву, це питання вирішиться саме по собі. Адже всі храми належатимуть до єдиної помісної православної церкви, - резюмував святійший Патріарх Філарет.

Див. також Рівне на Покрову відвідав Філарет

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.