На Рівненщині "СТБ" шукає героїв нового проекту

Як стало відомо журналісту сайту "ВСЕ", телеканал СТБ запускає новий медико-соціальний проект, до участі у якому запрошуються і жителі Рівненської області. Проект покликаний популяризувати медицину, навчити людей вчасно звертатись за допомогою до лікарів та змінити ставлення українців до власного тіла і здоров’я.

За сюжетом лікарі-ведучі шукають пацієнтів з видимими рідкісними, а також із запущеними формами хвороб та направляють їх на обслідування й лікування. Слід зауважити, усі витрати організатори проекту беруть на себе.

Також є цікавим, що усі моменти зйомок: життєва історія хворого, прибуття до клініки, обстеження, лікування та реабілітація будуть здійснюватися на очах глядачів. На конкретних прикладах розкажуть про причини виникнення хвороби, засоби лікування та життя людини після одужання.

Як зазначають організатори, центральною ідеєю є - зміна  ставлення людей до свого здоров’я та тіла. Адже дуже часто люди не йдуть до лікарні, тому що соромляться чи бояться.

- Якщо Ви чи Ваші друзі знають, кому потрібна допомога – звертайтеся за телефоном  (097)-629-17-66 – розповідає координатор проекту Діана.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.