У Рівному націоналісти відсвяткували день народження УПА хресною ходою. ВІДЕО

У понеділок, 14 жовтня з нагоди Покрови, Дня УПА та Дня Козацтва представники УНА, ОУН, УНСО та партії "Собор" організували святкову ходу. 

Хода стартувала від Покровського собору, де відбулася божественна Літургія за участю патріарха Філарета. Цей відрізок дороги був тимчасово заблокований для руху громадського транспорту, доки по ньому рухалася колона. Учасники ходи вигукували патріотичні гасла. В заході взяли участь близько сотні рівнян.

Як це було, дивіть на фото та відео:

Хода завершилася мітингом представників громадськості на майдані Незалежності та концертом колективів художньої самодіяльності.

Див. також Філарет розповів хто його запросив до Рівного

Коментарі

Це був збір націоналюг-розкольників, які мріють роздерти нашку державу на частини! Геть Упа !
А що ці покидьки витворяють на стадіонах, лишають можливості нормальних людей по вболівати за власну збірну! Ганьба бендерам! Слава Україні!.

сволотівські тролі УЗБАГОЙТЕСЬ!!!!

І на чолі колони хворий пєтушин, тьху, петрушин. Тьху, гранітний, чи серливий, заплутатися можна. Така особа дискредитує всю УНА

Жалкий вигляд мала ця хода. Убогі люди, убогі святі отці в убогій державі... От лише не зрозуміло, для чого перекривати вулицю? Хай пройшли б по тротуару і не морочили тисячам людей голову.

Тупізм не менший нагородження Філаретом ригів, Берташа і інш, з подачи Лучаніна політика, чи так Свобода тепер притрушує ,сором і ганьба попам які називають себе Українськими священниками

Льоша, всьо пропало: УНА виграє вибори - притрушені придумали нову фішку - заломилися на територію Покровського собору зі своїми прапорами. По тупізму цей крок перебиває тільки підтертий прес-реліз про організацію ліургії Філарету.

і що? "Свобода" зі всієї України, в повному складі поїхала до Києва? Але ж вибори їм треба буде вигравати тут, в Західній Україні.

Свобода сьогодні проводила акцію в Києві. http://www.pravda.com.ua/photo-video/2013/10/14/6999961/

Мене інше здивувало. Де "Свобода"? Це ж їхня тема і їхній електорат, а вони якось це легко здають УНА-УНСО і "Собору". Чому?

Дивно, Вознюка ніде не було, ні в Клевані, хоч обіцяв, ні в Острозі, ні в Ріаному

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.