У Рівному вчитимуть журналістів-розслідувачів

У Рівному завершився перший етап Третьої Школи журналістики "Молодь-ДІЄ", який проходив 12-13 жовтня в приміщенні Рівненського інституту Київського університету права.

- На Третю Школу журналістики організатори відібрали тридцять одного учасника, які змогли  прослухали тренінги з різноманітних тем у сфері журналістики. Учасники дізнались, наскільки журналістська професія впливає на розвиток громадського суспільства та яку роль вона відіграє в житті пересічного громадянина країни, про "третій сектор впливу", про роботу прес-служби, про специфіку роботи у різних сферах журналістики, про нові медіа: як і навіщо журналістам навички роботи з новими медіа, про те, як  швидко, якісно,  ефективно писати новини, про вплив блогів на громадську думку та їх ведення, – говорить організатор  проекту Віталій Примак.

Своїми враженнями поділився тренер Сергій Штурхецький:

- Ентузіазм та креатив  організаторів, натхнення учасників, атмосфера проекту не може залишити байдужим, напевно, нікого. Тому дуже важливо, будучи журналістом-початківцем, не втратити цього запалу до пошуку нової інформації і її правильного викладу, – говорить член Комітету Незалежної медіа-профспілки України, член Комісії журналістської етики Сергій Штурхецький.

Про позитивні та негативні сторони Школи журналістики розповіла і одна із учасниць:

- Проект "Школа журналістики Молодь-ДІЄ" подарував мені багато позитивних вражень. Приємно що до нас, на школу, було запрошенно найкращих  журналістів міста Рівного та України. Звичайно, попри всі плюси Школи, вона має і свої певні мінуси. Один з них полягає у тому, що надто мало практичних завдань, через виконання яких ми змогли б отримати певні навички та вміння,  - говорить учасниця школи Катерина Чорна.

Проект "Школа журналістики" реалізовується Молодіжною громадською організацією "Молодь-ДІЄ" за підтримки Школи журналістики УКУ та Українського католицького університету, Рівненського інституту Київського університету права, інформаційного порталу "Четверта влада" та сайту чесних новин "ВСЕ".

Окрім цього, учасники Третьої Школи журналістики 20 жовтня, на завершальній конференції, ознайомляться  з основами журналістських розслідувань. Тренером, який поспілкується з учасниками на цю тему, буде відомий український журналіст інтернет-видання “Українська правда” Мустафа Найєм. Також учасники матимуть можливість поспілкуватись з журналісткою, учасницею руху "Стоп Цензурі" Наталією Соколенко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.