На Рівненщині інваліди отримують візки за рахунок штрафів

Людям з особливими потребами запропонували 7,5 тисяч вакансій, прозвітували заступниці голови облдержадміністрації Світлані Сад в обласному відділенні фонду соцзахисту інвалідів.

Робочі місця створили на понад двох тисячах підприємств та установ краю. Тим часом нині на Рівненщині 8 тисяч 613 людей із обмеженими можливостями забезпечені роботою.

Водночас ті керівники, котрі не дотримуються нормативів працевлаштування людей із особливими потребами, сплачують штрафи. Так, вони перерахували до держбюджету понад півмільйона гривень санкцій.

За словами директора обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Олега Бєлана, ці кошти повертаються до людей із інвалідністю за рахунок забезпечення їх безкоштовними індивідуальними візками, автомобілями, створенням для них дотаційних робочих місць на підприємствах.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли майже півсотні краян, які мають інвалідність. На це спрямували майже 187 тисяч гривень, підсумував Олег Бєлан.

Ключові слова: 

Коментарі

Приємно що влада турбується про таких людей, адже їм потрібна підтримка, яку вони відчуватимуть, а не та про яку тільки говорять.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.