На Рівненщині письменники стануть вчителями

На Рівненщині стартував другий етап проекту "Урок веде письменник". Першими учнями, які у цьому навчальному році побували на творчих майстернях від місцевих літераторів, стали школярі Зарічненського району.

- Річ у тім, що цьогоріч минає 100 років із дня народження білоруського поета Сергія Граховського, який народився у селі Нобель. Власне, наші письменники перекладали його твори. Тому ми вирішили присвятити урок для місцевих школярів саме цьому автору. Адже це літературне краєзнавство, - пояснила голова обласної організації Національної спілки письменників України Лідія Рибенко. Тим часом наступний майстер-клас планують провести для дітей Демидівського району.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, проект "Урок веде письменник" започаткували ще у 2009 році. Літератори Рівненщини їздили по школах, у тому числі й сільських, й спілкувалися з учнями. Проводили уроки на тему літературного краєзнавства, розповідали про відомих діячів, чиє життя було пов’язане з тією чи іншою місцевістю, про власну творчість та давали поради обдарованим дітям, які пишуть вірші чи прозу, розповіла Лідія Рибенко.

 Невдовзі такі виїзди довелося припинити через брак коштів. Тому представники організації звернулися до голови облдержадміністрації Василя Берташа з проханням допомогти. Очільник Рівненщини погодився особисто посприяти та став спонсором проекту.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.