Берташ, Кічатий та Хомко отримали медалі від Філарета

прес-служба Рівненської єпархії

14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці у Свято-Покровському кафедральному соборі святкове богослужіння очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

В кінці Божественої літургії Святійший Патріарх Філарет звернувся до присутніх з архіпастирським словом та відзначив голову Рівненської обласної державної адміністрації Василя Берташа, голову Рівненської обласної ради Юрія Кічатого, міського голову Рівного Володимира Хомка, голову правління ПАТ "Рівнегаз" Петра Дубаса, генерального директора ВП "Рівненська АЕС" Павла Павлишина, благодійників Віталія Грицака і Сергія  Костючко та лікаря Рівненської центральної міської лікарні Романа Коваля ювілейними медалями "1025 років Хрещення Руси-України".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Філарет агітував у Рівному за вступ до Євросоюзу

Як повідомили з прес-служби Рівненської єпархії, також Архієрейською благословенною грамотою був нагороджений старший священик Свято-Покровського собору прот. Роман Довбета.

прес-служба Рівненської єпархії
прес-служба Рівненської єпархії
прес-служба Рівненської єпархії

Коментарі

Шановні, да чого ви так з'їлись на цих медалях! Хтось писав, що краще інваліду путівку на лікування , або підтримати родину, в якій дитина-інвалід церковними грошима, так це добре, але хто Вам сказав, що за вартість цих медалей можна допомогти нещасним.
Ці люди були відзначені символічно за благодійність і допомогу церкві, за свої діяння, таким чином Святійший Патріарх Філарет виразив свою вдячність за підтримку збоку влади.
Перед тим як поливати людей брудом, спробуйте дізнатись про них більше. А стосовно Василя Берташа, можу з впевненістю сказати, що він заслужив, адже він зробив не мало добрих справ, лічно знаю сама, близькі знайомі звертались до нього за допомогою.
Запам'ятайте: не суди і не судим будеш.

Олену Пчілку забули ще )) Та хай пишуть, клоуни. В Партії Регіонів видно гроші кінчились, то найняли аматорів тупоголових, мабуть з працівників ОДА. Ті й пишуть аби відписатись і прозвітуватись)) І самі не вірять в те, що пишуть.

Бог в нас єдиний, а ми всі рівні перед ним. Якщо Ви,шановний, людина віруюча, то повинні знати, що за вживання ненормативної лексики та образи вірян - це величезний гріх. А стосовно Василя Берташа, то хто- хто, а він заслуговує на найвищі церковні нагороди. І, звичайно, не нам судити рішення святійших отців.

Голову ввімкніть, громадяне. Что за нісенітниці ви пишите? Православна Церква вже давно засунула свій ніс туди, куди їй не слід його сувати згідно законів України. Ще й наживаються на вас, наївних дурниках, на ваших традиціях, вірі і решті непотрібу.

Ну дали, так дали ці медалі. Значить вони на них заслуговують

Боти Партії регіонів почали активно використовувати Інтернет для створення видимості підтримки. Іван Вітер, Зоряна Щира, Микола Серпень, Іринка Українка… Вигадування ніків якось у вас вдається краще, ніж самі коментарі…

Виходить Ви за духовних крадіїв і їхніх прислужників, та україноненависників, але на жаль це зараз така сутність церкви ,рабська психилогия.

Не варто переплітати політику з релігією, Берташ заслуговує на цю нагороду, він багато робить для розвитку області і зокрема якщо вже говорити про релігію то і громадам які просять за свої церкви він допомагає

Не час і не місце в церкві рпоздавати медалі чиновникам. Що за мода. Краще вручити тому чи іншому малолітньому інваліду путівку на лікування , або підтримати родину, в якій дитина -інвалід церковними грошима.Цей би приклад схвалила вся громада і суперечок не було б.

На мою думку люди отримали нагороди не даремно. Атже вони дуже багато роблять для церковних громад!!!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.